en >
Jesteśmy na Rajdzie Dakar 2020!

Jesteśmy na Rajdzie Dakar 2020!

Pierwszy raz w historii Rajdu Dakar na każdym jego etapie będzie polska klinika, mobilny szpital OMS ze sprzętem, lekarzem i zapleczem fizjoterapeutycznym. Wszystko po to, aby zawodnik był gotowy do kolejnego etapu - fizycznie i psychicznie. Komora hiperbaryczna, system drenujący, rollery system chłodzenia i kompresji physiolab/game ready, Hypervolt, sprzęt do diagnostyki USG, pulsoksymetr - to sprzęt, który w mobilnym szpitalu OMS towarzyszy Arkowi Linderowi już na 6 etapie wyścigu. Łodzianin jest pod doskonałą opieką doktora Bartłomieja Kacprzaka i jednego z najlepszych fizjoterapeutów w kraju - Konrada Waszczykowskiego.

 

Ale to nie wszystko! Medycyna naturalna, akupunktura, klawiterapia czy praca manualna z Reh, oms roll do automasażu, fala uderzeniowa do leczenia drobnych urazów i zmian przeciążeniowych – i to wszystko za sprawą Orto Med Sport jest w samym środku pustyni!

 

Więcej informacji o przygotowaniach do rajdu możecie przeczytać na portalu ABC zdrowie.

Relacje z rajdu dostępne są na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X