Współpraca

Misja

Naszym celem jest sprawienie, aby nowoczesne metody leczenia i rehabilitacji ortopedycznej były dostępne na polskim rynku nie tylko dla profesjonalnych sportowców w wielkich miastach, ale również dla zwykłych ludzi.Wierzymy, że poprzez propagowanie edukacji i profilaktyki od najmłodszych lat oraz nasze nietuzinkowe podejście do pacjentów, jesteśmy w stanie pokazać szerszemu gronu ludzi, że można leczyć inaczej, lepiej. Jak mówi sam założyciel Orto Med Sport, lek. Bartłomiej Kacprzak:
“Chciałbym, żeby pacjent przyszedł do nas tylko raz”.

Działalność

Nasza działalność skupia się wokół gabinetów medycznych Orto Med Sport.
Gabinety w Łodzi, Warszawie, Sopocie, Bielsko-Białej i Opocznie oferują kompleksową opiekę w zakresie ortopedii, traumatologii i rehabilitacji. Nowoczesne metody leczenia i rehabilitacji połączone z indywidualnym podejściem do pacjenta, pozwoliły Orto Med Sport na szybki rozwój w ciągu ostatnich kilku lat. To trend, który chcemy kontynuować poprzez współpracę w zakresie umów franczyzowych, dystrybucji oraz współpracy partnerskiej.

Produkty OMS Roll

Marka OMS Roll powstała dzięki doświadczeniu oraz wiedzy naszych lekarzy i fizjoterapeutów.
To oni zaprojektowali profesjonalne rollery do automasażu powięziowego, OMS Roll, oraz program edukacji i profilaktyki, OMS Academy – przystosowany zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W trosce o młodych sportowców, jako pierwsi na świecie stworzyliśmy rollery przystosowane do użycia przez dzieci od 6 roku życia.

Autorska aplikacja OMS Roll, nie tylko dostarcza instrukcji, jak prawidłowo używać wałka OMS Roll.
Poprzez aplikację użytkownicy mogą łatwo

  • znaleźć certyfikowanego instruktora OMS Roll
  • wykupić kurs rolowania w OMS Academy
  • kupić nasze produkty online
  • lub znaleźć najbliższy sklep zaopatrzony w rollery OMS.

Oferta handlowa OMS obejmuję dystrybucję produktów z serii OMS Roll oraz wody OMS Life Water.

W ramach umów franczyzowych zapewniamy kompleksowe wsparcie architektury działalności. Gabinety OMS funkcjonują jako placówki fizjoterapii lub połączenie praktyki lekarskiej i rehabilitacji.

Zapraszamy do współpracy wszystkich otwartych na nowoczesne metody leczenia i tradycyjny profesjonalizm lekarzy ortopedów oraz fizjoterapeutów.

Chcesz dołączyć do grona partnerów OMS? Jesteś zainteresowany współpracą handlową lub umową franczyzową?

Napisz lub zadzwoń:

Email: info@ortomedsport.pl

Tel: 690 065 350

Nasi partnerzy


Acusmed partner Orto Med Sport
Fizjoline partner Orto Med Sport
Dynasplint Partner Orto Med Sport