Bartłomiej Kacprzak, MD - founder of OMS

Bartłomiej Kacprzak, Ortopedia

Lekarz, Założyciel Orto Med Sport

 
www.bartlomiejkacprzak.com
 
Założyciel Orto Med Sport. Tytan pracy, niepokorny lider i wulkan pomysłów. Jego motto zawodowe to: niemożliwe staje się możliwe. Zawsze i wszędzie obecny dla pacjentów, dbający o ich szybki powrót do zdrowia i dobre samopoczucie. Jego misją jest edukacja i profilaktyka. Nieustannie poszukuje rozwiązań, jak unikać kontuzji i dzieli się tą wiedzą. Jak sam mówi, “Chciałbym, żeby pacjent przyszedł do mnie tylko raz”.

 

Stworzył autorskie produkty OMS Roll – asortyment rollerów treningowych wraz z aplikacją która uczy samodzielnego automasażu. Jest również autorem, aplikacji rehabilitacyjnej OrtoMedSport.
To pierwszej aplikacja w Polsce dla pacjentów po urazach i w trakcie rehabilitacji, która jest łącznikiem pomiędzy lekarzem, a pacjentem.

 

Produkuje swoją wodę, wydobywaną z konkretnie wybranego miejsca, by była najlepsza i najzdrowsza. Codziennie buduje, tworzy, rozwija i ma ambicje na więcej. Przy nim cały zespół Orto Med Sport jest w formie.

 

Konsultacje lekarskie i operacje

Doktor Bartłomiej Kacprzak przyjmuje pacjentów w OMS Łódź i Warszawa oraz przeprowadza prywatne operacje w Łodzi, w Centrum Medycznym Księzy Młyn.

Artykuły online

2017

Magik z Łodzi
Ortopeda radzi dzieciom jak uniknąć kontuzji
Pierwsza na świecie polska aplikacja wykorzystywana w codziennej fizjoterapii i rehabilitacji

2016

Ręce które leczą
W Barcelonie szkolą łódzkich lekarzy

2015

Najważniejsze jest dobro pacjenta