Aleksandra Chołody, dietetyk Orto Med Sport Sopot

Aleksandra Chołody

Dietetyk

Absolwentka dietetyki, autorka nowatorskiego programu MentalBody, studentka dwuletniej szkoły akupunktury i medycyny chińskiej, współwłaścicielka Elite Bydgoszcz (Centrum Dietetyki, Coachingu i Treningu Indywidualnego) oraz klubu sportowego CF Fordon, trener personalny i medyczny.

Współpracuje z najbardziej cenionym branżowym czasopismem Food Forum oraz Naturoterapie oraz pisze artykuły dla międzynarodowego magazynu o zdrowiu i urodzie- Shape. Bywa także w programach telewizyjnych (TVP Bydgoszcz) oraz jest zapraszana jako ekspert w audycjach radiowych (Radio Eska, Radio PiK).

Ponieważ od zawsze powtarza, że ma w życiu misję, chcąc dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi prowadzi własny fanpage, grupę na Facebooku (Bądź Fit z Elite) na której inspiruje, podrzuca przepisy na zdrowe posiłki oraz motywuje do działania i Instagram (@ola_cholody). Wierzy, że każdy z nas ma prawo zboczyć z drogi- ważne jednak, żeby wiedział jak na nią wrócić, aby znowu żyć w zgodzie ze swoim organizmem.

Prywatnie? Mama małej Asi. Miłośniczka koni, uwielbiająca jazdę na tych fascynujących.