Karolina Gruszecka, Dietetyk, Orto Med Sport Warszawa, Elite Bydgoszcz

Karolina Gruszecka

Dietetyk

mgr dietetyki, absolwentka psychodietetyki, instruktor fitness, trener personalny, doktorantka CM UMK, współwłaścicielka Elite Bydgoszcz (Centrum Dietetyki, Coachingu i Treningu Indywidualnego)
.

Kobieta nietypowa!

Dietetyczka, która jest przeciwniczką ‚przechodzenia na dietę’. Trenerka, która sądzi, że czasem lepiej zrobi nam… odpuszczenie treningu.

Wychodzenie poza schematy jest jej domeną.

Szczerze wierzy w nierozłączność ciała i umysłu – jako psychodietetyk zawsze porusza strefy mentalne.
Na drodze własnych doświadczeń zmieniła swoje podejście do odżywiania oraz…całego życia! Namawia kobiety do zdrowego egoizmu, motywuje, inspiruje i z wielką pasją przekazuje całą swoją wiedzę! Gdy mówi o aspektach związanych ze zdrowiem – kompletnie traci poczucie czasu.

Dietetyk z zawodu, ale przede wszystkim z pasji. Przeciwniczka schematów i powielanych od lat mitów żywieniowych. Dietetyczka wyznająca holistyczne podejście do zdrowia człowieka.

Co ją charakteryzuje? Wieczny głód wiedzy! Studia licencjackie i magisterskie z dietetyki to był dopiero początek jej drogi. Od tego czasu skończyła mnóstwo szkoleń i kursów. Uczestniczyła w wielu konwencjach i konferencjach, zarówno w Polsce, jak i za granicą (Londyn, Berlin, Bolonia, Rimini).

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się naprawdę chętnie nie tylko w gabinecie z pacjentami czy ze swoimi studentami na uczelni, ale również w Internecie. Z powodzeniem prowadzi własny fanpage, grupę żywieniową służącą inspiracji zdrowymi posiłkami na Facebooku (Clean eating by Gruszecka), kanał na Youtubie, Instagram oraz autorski blog (Fat is the new fit), na którym chętnie inspiruje, motywuje i pokazuje jak zdrowo żyć, nawet gdy nie mamy wiele czasu.

Występuje na konferencjach (nie tylko polskich, ale również zagranicznych m.in. Berlin, Wiedeń, Rotterdam), pisze artykuły do znanych magazynów (Shape, Food Forum, Miasta Kobiet), dzieli się swoją wiedzą jako ekspert w programach telewizyjnych (Dzień dobry TVN, Pytanie na śniadanie). Pracuje również jako trener personalny oraz instruktor fitness – jej energia przyciąga na zajęcia prawdziwe tłumy. Jest ambasadorką marki Reebok.

Obecnie spełnia swoje wielkie marzenie – robi doktorat na Collegium Medicum UMK. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na wykładach, warsztatach oraz wyjazdach motywacyjnych.

Prywatnie? Urodzona optymistka, uzależniona od podróży, wielbicielka pomeranianów. W wolnych chwilach gra na perkusji.