O nas

Bartłomiej Kacprzak, MD - founder of OMS

lek. Bartłomiej Kacprzak

Lekarz, Założyciel Orto Med Sport

Orto Med Sport

Konrad Waszczykowski, physiotherapist at Orto Med Sport

Konrad Waszczykowski

Prezes Orto Med Sport, Fizjoterapeuta

Orto Med Sport Łódź

Aneta_Hasiura, Kierownik biura, Orto Med Sport

Aneta Hasiura

Kierownik biura

Orto Med Sport Łódź

aneta@ortomedsport.pl
Marzena Kruz OMS Lodz

Marzena Bąk (Kruz)

Asystentka biura

Orto Med Sport Łódź

biuro@oms-sport.pl
Agata Kruk, Asystentka Kliniki Orto Med Sport Łódź

Agata Kruk

Asystentka Kliniki

Orto Med Sport Łódź

agata@ortomedsport.pl
    Michał_Wiśniewski, fizjoterapeuta Orto Med Sport

    Michał Wiśniewski

    Fizjoterapeuta

    Orto Med Sport Łódź

    m.wisniewski@ortomedsport.pl
      Michał Adamczyk, fizjoterapeuta w Orto Med Sport

      Michał Adamczyk

      Fizjoterapeuta

      Orto Med Sport Łódź

      m.adamczyk@ortomedsport.pl
        Natalia Ewiak, fizjoterapeutka Orto Med Sport

        Natalia Ewiak

        Fizjoterapeutka

        Orto Med Sport Łódź

        n.ewiak@ortomedsport.pl
          Marta Berska, fizjoterapeuta, Orto Med Sport Łódź

          Marta Berska

          Fizjoterapeuta

          Orto Med Sport Łódź

          m.berska@ortomedsport.pl
            Rafał Kęska, lekarz ortopeda w Orto Med Sport

            dr n. med. Rafał Kęska

            dr n. med Specjalista w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii

            Orto Med Sport Łódź

              Mateusz Styk, lekarz ortopeda i traumatolog w Orto Med Sport

              lek. Mateusz Styk

              Lekarz, Specjalista w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii

              Orto Med Sport Łódź

              m.styk@ortomedsport.pl

                lek. Natalia Siuba

                Lekarz, Asystent medyczny

                Orto Med Sport Łódź

                n.siuba@ortomedsport.pl
                  Volodya Papikyan - opiekun pacjenta Orto Med Sport

                  Volodya Papikyan

                  Agent międzynarodowy, Opiekun pacjenta

                  Orto Med Sport

                  volodya@papikyan.pl
                  Paweł Machniewski, fizjoterapeuta, OMS Opoczno

                  Paweł Machniewski

                  Trener

                  Orto Med Sport Opoczno

                    Anna Nowak Asystentka kliniki OMS Opoczno

                    Anna Nowak

                    Asystentka Kliniki

                    Orto Med Sport Opoczno

                    kontakt@opoczno.ortomedsport.pl