About Us

Bartłomiej Kacprzak, MD - founder of OMS

Bartłomiej Kacprzak, MD

MD, orthopaedist, traumatologist

Orto Med Sport

Konrad Waszczykowski, physiotherapist at Orto Med Sport

Konrad Waszczykowski

Physiotherapist

Orto Med Sport Łódź

    Aneta_Hasiura, Kierownik biura, Orto Med Sport

    Aneta Hasiura

    Office Manager

    Orto Med Sport Łódź

    aneta@ortomedsport.pl
      Marzena Kruz OMS Lodz

      Marzena Kruz

      Office Assistant

      Orto Med Sport Łódź

      biuro@oms-sport.pl
        Agata Kruk, Asystentka Kliniki Orto Med Sport Łódź

        Agata Kruk

        Clinic assitant

        Orto Med Sport Łódź

        agata@ortomedsport.pl
          Michał_Wiśniewski, fizjoterapeuta Orto Med Sport

          Michał Wiśniewski

          Physiotherapist

          Orto Med Sport Łódź

          m.wisniewski@ortomedsport.pl
            Michał Adamczyk, fizjoterapeuta w Orto Med Sport

            Michał Adamczyk

            Physiotherapist

            Orto Med Sport Łódź

            m.adamczyk@ortomedsport.pl
              Natalia Ewiak, fizjoterapeutka Orto Med Sport

              Natalia Ewiak

              Physiotherapist

              Orto Med Sport Łódź

              n.ewiak@ortomedsport.pl
                Marta Berska, fizjoterapeuta, Orto Med Sport Łódź

                Marta Berska

                Physiotherapist

                Orto Med Sport Łódź

                m.berska@ortomedsport.pl
                  Rafał Kęska, lekarz ortopeda w Orto Med Sport

                  Rafał Kęska, MD

                  MD, PhD, specialising in orthopaedics and traumatology

                  Orto Med Sport Łódź

                    Mateusz Styk, lekarz ortopeda i traumatolog w Orto Med Sport

                    Mateusz Styk, MD

                    MD specialising in orthopaedics

                    Orto Med Sport Łódź

                    m.styk@ortomedsport.pl
                      Volodya Papikyan, Patients Personal Assistance Services, Orto Med Sport

                      Volodya Papikyan

                      International Agent, Patients Personal Assistance Services

                      Orto Med Sport

                      volodya@papikyan.pl