Ćwiczyłes kiedyś z aplikacją z telefonu?

 

Pewnie tak. Aplikacji fitness jest mnóstwo w App Store i na Google Play. Są łatwe w użyciu, dostępne, można je wszędzie zabrać. Po prostu sprawdzają się.

 

A co jeśli potrzebujesz więcej niż zestaw ćwiczeń fitness?

 

Jeśli kiedykolwiek przydarzyła ci się kontuzja, to wiesz że powrót do pełnej sprawności fizycznej nie jest ani prosty, ani szybki. Należy liczyć się z długim okresem oczekiwania na rehabilitację, jeśli wogóle skierowanie na nią dostaniemy, lub z wysokimi kosztami rehabilitacji prywatnej.

Salki rehabilitacyjne Orto Med Sport wraz z wysoko wykwalifikowanymi fizjoterapeutami są idealnym miejscem do szybkiego i bezpiecznego powrotu do zdrowia - jeśli masz czas przychodzić do nas na regularny trening.   Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie wszyscy mają wolny czas który mogą poświęcić na dojazd i kilka godzin intensywnej rehabilitacji. A misją Orto Med Sport, jest udostępnienie takiej samej profesjonalnej opieki wszystkim naszym pacjentom.

Dlatego myśląc o naszych pacjentach stworzyliśmy coś zupełnie nowego.

    

Prezentacja aplikacji treningowo-rehabilitacyjnej Ortomedsport na targach GOACTIVE w Warszawie, 20 maja 2018.

 

Rewolucyjna aplikacja treningowo-rehabilitacyjna Ortomedsport

 

W oparciu o nasze codzienne doświadczenia podczas leczenia i rehabilitacji pacjentów powstała pierwsza na świecie polska aplikacja wykorzystywana w codziennej fizjoterapii i rehabilitacji. Jej pomysłodawcą i twórcą jest doktor Kacprzak. Aplikacja OrtoMedSport jest innowacyjnym urządzeniem treningowo-rehabilitacyjnym - idealnym uzupełnieniem opieki lekarskiej czy fizjoterapeutycznej. Pomaga pacjentom jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności fizycznej po przebytych kontuzjach, urazach czy operacjach.

Ale to nie wszystko.

Po konsultacji z lekarzem czy fizjoterapeutą, aplikacja Ortomedsport staje się osobistym rehabilitantem i trenerem.  

  • dobierze odpowiedni trening
  • przypomni kiedy go wykonać
  • ustali optymalny czas oraz intensywność ćwiczeń
 Ćwicząc z aplikacją OrtoMedSport, powrót do zdrowia lub przygotowanie do intensywnego uprawiania sportu będzie szybkie, bezpieczne i proste - gdyż można ćwiczyć w domu z minimalną ilością sprzętu.

Mamy nadzieję, że apka się Wam spodoba!