en >
Aplikacja treningowo-rehabilitacyjna Orto Med Sport

Aplikacja treningowo-rehabilitacyjna Orto Med Sport

Zdarzyło ci się kiedyś ćwiczyć z aplikacją z telefonu? Pewnie tak. Aplikacji fitness jest mnóstwo w App Store i na Google Play. Są łatwe w użyciu, dostępne, można je wszędzie zabrać. Po prostu sprawdzają się. A co, jeśli potrzebujesz więcej zestawów ćwiczeń fitness?


Jeżeli kiedykolwiek przydarzyła ci się kontuzja, to wiesz, że powrót do pełnej sprawności fizycznej nie jest ani prosty, ani szybki. Należy liczyć się z długim okresem oczekiwania na rehabilitację (jeśli w ogóle uda ci się dostać na nią skierowanie) lub z wysokimi kosztami rehabilitacji prywatnej. Salki rehabilitacyjne Orto Med Sport wraz z wysoko wykwalifikowanymi fizjoterapeutami są idealnym miejscem do szybkiego i bezpiecznego powrotu do zdrowia - jeśli masz czas przychodzić do nas na regularny trening. 

 

Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie wszyscy mają wolny czas który mogą poświęcić na dojazd i kilka godzin intensywnej rehabilitacji. A misją Orto Med Sport, jest udostępnienie takiej samej profesjonalnej opieki wszystkim naszym pacjentom. Dlatego z myślą o naszych pacjentach stworzyliśmy coś zupełnie nowego - rewolucyjną aplikację treningowo-rehabilitacyjna Orto Med Sport!


W oparciu o nasze codzienne doświadczenia podczas leczenia i rehabilitacji pacjentów powstała pierwsza na świecie polska aplikacja wykorzystywana w codziennej fizjoterapii i rehabilitacji. Jej pomysłodawcą i twórcą jest doktor Bartłomiej Kacprzak. Aplikacja ta jest innowacyjnym urządzeniem treningowo-rehabilitacyjnym, idealnym uzupełnieniem opieki lekarskiej czy fizjoterapeutycznej. Pomaga pacjentom jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności fizycznej po przebytych kontuzjach, urazach czy operacjach. Ale to nie wszystko!

 

Po konsultacji z lekarzem czy fizjoterapeutą, aplikacja Orto Med Sport staje się osobistym rehabilitantem i trenerem:

 

  • dobierze odpowiedni trening,
  • przypomni, kiedy go wykonać,
  • ustali optymalny czas oraz intensywność ćwiczeń.

 

Ćwicząc z aplikacją Orto Med Sport powrót do zdrowia lub przygotowanie do intensywnego uprawiania sportu będzie szybkie, bezpieczne i proste, gdyż można ćwiczyć w domu z minimalną ilością sprzętu. 

 

Mamy nadzieję, że nasza apka Wam się spodoba!

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X